Koláč pro hospic sv. Zdislavy

Letošní tradiční sbírka Koláč pro hospic má kromě kromě řady silných partnerů bohužel i toho nejsilnějšího, který bude určovat její průběh, a tím je koronavirus. Nemůžeme Vám teď s určitostí říct, kde se uvidíme, a kde budete mít možnost přispět na zdravotnický materiál pro vážně nemocné pacienty, o které se stará Domácí hospic sv. Zdislavy po celém okrese Třebíč.

Budeme rádi, pokud námi přes tyto peripetie zachováte přízeň a přispějete online přes portál Darujme.cz, na který Vám posíláme odkaz: https://www.domacihospictrebic.cz/podpora/

Situace je nejistá, přesto se nám v tomto roce vyjádřili podporu významné firmy regionu a my jsme za to velmi vděční. Když bude situace příznivá dovezeme Vám koláčky letos do firem: Altreva,  Bell sýry Česko,  Bistro Rovnováha, Esko -T,  Fraenkische,  HTK Třebíč, JE Dukovany, Huhtamaki, Mann – Hummel, Motorpal, Nuvia, Třebíčský půlmaraton, SK Hokejová Slavia Třebíč a Nemocnice Třebíč i Městský úřad Třebíč.