Představení Hrdý Budžes se přesouvá na 21. října.

Představení Hrdý Budžes se přesouvá na 21. října. Lístky jsou stále v prodeji

Divadelní hru Hrdý Budžes plánoval Domácí hospic sv. Zdislavy uspořádat v Národním domě v Třebíči v rámci benefičního večera už v prosinci 2020. Z důvodu přetrvávajících mimořádných opatření  došlo už podruhé k přesunu, nejprve na 21. května, poté na 5. října 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Dramatizaci stejnojmenné knihy Ireny Douskové má Divadlo A. Dvořáka v Příbrami ve svém repertoáru už od roku 2003. Příběh osmileté Helenky Součkové, odehrávající se na pozadí normalizace sedmdesátých let, má u diváků úspěch dodnes. Barbora Hrzánová získala za svůj mimořádný výkon cenu Thálie. Na jevišti jí v rolích Helenčiných příbuzných, kamarádů, učitelů a dalších sekundují Jarmila Vlčková a Libor Jeník.

Představení Hrdý Budžes Vás pobaví, dojme i donutí k zamyšlení. Zakoupením vstupenky v hodnotě 1000 korun pro jednotlivce nebo 1600 korun pro pár navíc získáte nejen jedinečný divadelní zážitek, ale zároveň přispějete na nákup léků a zdravotnického materiálu pro pacienty hospice. Na 5. října 2021 ještě pořád máte možnost vstupenky koupit a kromě zhlédnutí kultovního představení také pomoci dobré věci.