Akicon 2017

Jeden z nejlepších českých comicsových tvůrců Petr Kopl opět maloval pro hospic. Na festivalu anime, mangy a japonské kultury – Akicon 2017 maloval spolu s dalšími tvůrci portréty účastníků. Portrétování návštěvníci pak v pokladničce Oblastní charity Třebíč zanechali finanční příspěvek. Na závěr celé akce navíc proběhla dražba obrazů zúčastněných výtvarníků a ta přinesla další pomoc pro Domácí hospic sv. Zdislavy. Od návštěvníků kreslíři vybrali 4.660 korun, dražba přinesla 4.350 Kč.  Celkový dar od milovníků comicsů (a manga především) je 9010 Kč. DĚKUJEME.

Petr Kopl podporuje Domácí hospic sv. Zdislavy dlouhodobě  a svojí tvorbou podpořil i jednotný grafický design Oblastní charity Třebíč. Velice si toho vážíme.

(31.10.2017)